Wolves Summit - MeetSpot.pl

MeetSpot.pl

Wolves Summit

Niemal 300 innowacyjnych projektów w samym sercu Warszawy!

10 i 11 października 2017 r. w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbyła się szósta edycja międzynarodowej konferencji dla startupów, inwestorów oraz przedstawicieli korporacji, Wolves Summit. Wydarzenie przyciągnęło 1178 osób, przede wszystkim z Europy Środkowo-Wschodniej- w tym roku nie może być gorzej.

Wolves Summit to konferencja skierowana nie tylko do startupów, ale także inwestorów, przedsiębiorców czy przedstawicieli korporacji i sektora MŚP. Jej celem jest stworzenie możliwości rozwoju dla wschodzących firm oraz zaznajomienie ich ze środowiskiem inwestorskim. Wszystko zaczęło się od konferencji w Gdyni. Niebawem spotykamy się na siódmej edycji w Warszawie podczas dwóch dni konferencji. To dla młodych firm możliwość do zaprezentowania swojego pomysłu. Na Wolves Summit teoria spotyka się z praktyką. Oprócz części merytorycznej, na każdego czekają zróżnicowane aktywności networkingowe. Do tej pory, dzięki konferencji udało się zaplanować 14303 spotkania 1:1.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz narzędzi matchmakingowych, istnieje możliwość dotarcia do wąskiego grona potencjalnych partnerów biznesowych. Podczas konferencji można spotkać wielu wybitnych specjalistów, którzy poprzez nawiązane relacje, przyczynią się do rozwoju dobrze prosperującego biznesu.

Opublikowano: 05. kwietnia 2018, 21:54
Ostatnia aktualizacja: 05. kwietnia 2018, 22:01

Używamy ciasteczek (Cookies). Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Partnerzy: