Przyprowadź na wydarzenie znajomego i oboje zgarnijcie 50% zniżki! - MeetSpot.pl

MeetSpot.pl

Przyprowadź na wydarzenie znajomego i oboje zgarnijcie 50% zniżki!

Przyprowadź na wydarzenie znajomego i oboje zgarnijcie 50% zniżki!

Jeśli polecisz serwis MeetSpot.pl osobie, która nie brała jeszcze udziału w żadnym naszym wydarzeniu, oboje dostaniecie od nas doładowanie konta MeetSpot o wartości 50% ceny wydarzenia, na które przyjdzie polecona osoba. Po dołączeniu osoby polecanej do wydarzenia , ww. kwota wróci na Wasze konto MeetSpot.pl do wykorzystania na kolejne zajęcia.

Nie ma limitu polecanych osób, więc możesz polecić więcej niż jedną nową osobę i za każdą dostaniesz 50% ceny wydarzenia na jakie Twój znajomy/znajoma się zapisze.

Aby otrzymać bonus należy przesłać na maila kontakt@MeetSpot.pl (lub przez formularz kontaktowy) dane swoje i osoby polecanej: imię i nazwisko oraz maila, na którego zarejestrowane jest konto w serwisie MeetSpot.pl (w celu zidentyfikowania Was w systemie i doładowania Waszych kont ww. kwotą)

Program poleceń trwa do odwołania :)

Podstawowe zasady:

- Osoba polecana musi być nowym użytkownikiem serwisu MeetSpot.pl, tzn. nie brała jeszcze udziału w żadnym naszym wydarzeniu

- Osoba polecana musi samodzielnie dołączyć do wydarzenia, ze swojego konta w serwisie

- Bonus zostanie dodany osobie polecanej i polecającej nie wcześniej niż po rozpoczęciu wydarzenia, na które zapisała się osoba polecana

Opublikowano: 09. marca 2015, 18:17
Ostatnia aktualizacja: 09. marca 2015, 19:01

Używamy ciasteczek (Cookies). Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Partnerzy: