Gdyby siatkówka miała dziecko to z pewnością byłby to Spikeball - MeetSpot.pl

MeetSpot.pl

Gdyby siatkówka miała dziecko to z pewnością byłby to Spikeball

Pierwszy w Szczecinie międzynarodowy turniej Roundnet!


Kiedy: 24.04.2018 r.

Godz: 17.00 - 24.00

Gdzie: Hala ZUT przy ul. Tenisowej 33

Widzowie wstęp wolny. Wejście na halę tylko w obuwiu sportowym.


24 kwietnia 2018 r. między godz. 17.00-24.00 zostaną zorganizowane pierwsze w Szczecinie zawody Roundnet, w których zapowiedzieli swój udział zawodnicy z Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Polski. Zainteresowanych zapraszamy na halę ZUT przy ul. Tenisowej 33 w Szczecinie.

Informacje dostępne są na:

http://kamienica1.pl/spike-the-west-roundnet-tournament/

oraz http://kamienica1.pl/spikeball-roundnet/

FB - Spike The West Roundnet Tournament


Gra przywędrowała do nas z USA i znana jest jako Roundnet. Niezwykle dynamiczna i szybka rozgrywka pomiędzy dwuosobowymi zespołami dostarcza wiele emocji i radości zarówno grającym jak i widzom. Można w nią grać rekreacyjnie (rodziny z dziećmi w różnym wieku) jak i bardziej zawodowo (naświecie powstają grupy . Rountnet kształtuje szybkość reakcji oraz zwinność. Zestaw do gry (tzw. Spikeball) wyposażony jest w siatkę nałożona na obręcz o średnicy ok 1m oraz mała piłkę. Zasady gry przypominają siatkówkę. Pojedynki Roundnet można wykorzystywać jako uzupełnienie treningu dla sportowców uprawiających m.in. siatkówkę, tenis, ultimate frisbee oraz karate czy też crossfit.

W Szczecinie popularyzuje tę grę Fundacja Kamienica1 (www.kamienica1.pl), która m.in. propaguje nowe formy aktywności sportowo-rekreacyjnej, działania prozdrowotne oraz fundraisingowe. Utworzona jest również grupa na Facebook-u zrzeszająca sympatyków tej gry ( SpikeballSzczecin ), gdzie można dowiedzieć się o wydarzeniach i spotkaniach jej sympatyków. W Spikeball można grać praktycznie wszędzie gdzie jest trochę wolnego miejsca na ustawienie sprzętu i grające 4 osoby np: plaża, trawnik, boisko, sala gimnastyczna . Dołączcie więc do nas i spróbujcie w tym sezonie Roundnet!


Organizator:

Kamienica1 – Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sztuki i Promocji Zdrowia

Partnerzy:

JJ English,

FLOATING TRIPPIN’ Festival,

Go4idea,

MeetSpot.pl

Opublikowano: 24. marca 2018, 00:44
Ostatnia aktualizacja: 24. marca 2018, 01:08

Używamy ciasteczek (Cookies). Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Partnerzy: